I. i D. Jankowski
Koniec aukcji (end of auction): 1.12.2022
[PLN]
[PLN]
17:27 | PL-0193-22-4723 3 AS WG Gostyń x 29 AS WG Warmia 5 z 415km 9 z 512km
200
200
17:30 | PL-0193-22-4739 Półbrat 5 ASA WG Giewont Euro Diamond x Wnuczka Black Pearl Hardy Kruger
300
-------
17:33 | PL-0193-20(22)-6779 Syn 3 ASA Wg Gostyń x 8 As Małopolska 2021
200
-------
17:36 | PL-0193-20(22)-6780 Syn 3 ASA WG Gostyń x 3 As WG Małopolska 2021
100
-------
17:39 | PL-0193-20(22)-6786 100% Hardy Kruger x 4 As MWG Małopolska 2021
300
-------
17:42 | PL-0193-20(22)-6787 J.Cichoń x 10 As WG Warmia 2020
160
-------
17:45 | PL-0193-22-7121 Wnuk Brata Replaya x Wnuczka Harry Jan Hooymans
160
-------
17:48 | PL-0193-22-7290 Siostra 6/5 konk Schellens 42m z finalu 512km x 100% Hardy Kruger
300
-------
17:51 | PL-0193-22-7127 Brat 3 ASA WG Rogowo x Mike Ganus
160
200
17:54 | PL-0193-22-7169 Siostra 6/5 konk Schellens 42m z finalu 512 km x 100% Hardy Kruger
300
-------
17:57 | PL-0193-22-6785 Wnuk Black Pearl Hardy Kruger x Gostyń/Mike Ganus
300
-------
18:00 | PL-0193-20(22)-6784 Wnuk Black Pearl Hardy Kruger x Gostyń/Mike Ganus
300
-------
18:03 | PL-0193-21(22)-2687 Brat 4 ASA MWG Małopolska 2021 Euro Diamond / Monar x Wnuczka brata Replaya
200
-------
18:06 | PL-0193-22-4740 Fieneke 500 brat wielu bdb lotników x Inbred NL-691 gołębia rozpłodowego nr 1
160
-------
Koniec aukcji (end of auction): 5.12.2022
[PLN]
[PLN]
16:24 | DV-09581-17-938 Wnuczka Mr.Ermerveen Olimpijczyka G&C Koopman
200
-------
16:27 | PL-0193-20-6739 Leo Heremnas Olympiade 003 x Koopman Linia Replaya
120
-------
16:30 | PL-0193-20-6752 Fieneke 5000 x Koopman syn super pary brat 2 Lotnika Okregu / 3 Lotniczki Okregu
120
-------
16:33 | PL-0193-20-6620 De Rauw Sablon x 7197 13/11 konk Wnuczka Brata Replaya Koopman
120
-------
16:36 | PL-0193-20-6616 Inbred NL-691 syn brata Replaya P.Van de Merwe
120
-------
16:39 | DV-0004-17-35 Wnuczka Siostry Championa Chris Heberecht oraz Prawnuczka Euro Diamond Brockamp
300
-------
16:42 | PL-0193-18-3412 Wnuk Brata Replaya Koopman x De Rauw Sablon/019
120
-------
16:45 | PL-0193-18-3324 Brat 2 Lotniczki Okręgu kat. A x 3 Lotniczka Okręgu Kat.F Fieneke 5000 x Koopman
120
-------
16:48 | PL-0193-18-3286 Fieneke 5000 x Koopman Brat 2 lotnika Okręgu
120
-------
16:51 | PL-0193-21-2650 10 Lotnik Oddziału 6/5 konk Wnuk Brata Teplaya Koopman x Wnuczka Olympiade 003 Leo Heremans
300
-------
16:54 | PL-0193-21-2649 Wnuk Jongesupercracks Classens x Wnuczka Brata Replaya Koopman
120
-------
16:57 | PL-0193-17-12152 Wnuk Rudy Vandenabeele x Wnuczka Monara Srebny medal na Olimpiadzie Kat.M
120
-------
17:00 | PL-0193-18-10258 Wnuk brata Replaya x Wnuczka Monara srebny medal na Olimpiadzie Kat.M
120
-------
17:03 | PL-0193-16-10114 Lotowana 11/10 konk Paul Jansen x Koopman
200
-------