A.BUTTNER
Koniec aukcji (end of auction): 22.4.2019
[PLN]
[PLN]
20:00 | PL-DERBY-19-874045 po wnuku POKERFACE x siostra NAJLEPSZEGO lotnika **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:05 | PL-DERBY-19-874048 brat/siostra NAJLEPSZEJ lotniczki ODDZIAŁU **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:10 | PL-DERBY-19-874054 syn Asiorka & Laluni – A. & W. Drapa x JANSSEN – NAJLEPSZE lotniki ODDZIAŁU **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
200
20:15 | PL-DERBY-19-874055 syn/córka NAJLEPSZEJ lotniczki OKRĘGU kat-D - A. & W. Drapa x JANSSEN – **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:20 | PL-DERBY-19-874018 - A. & W. Drapa x JANSSEN – po BALKONIKU **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:25 | PL-DERBY-19-874040 FABER x ARDEN x JANSSEN na każdy kilometraż **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:30 | PL-DERBY-19-874044 – A. & W. Drapa x JANSSEN (po zinbredowanym wnuku CHAMPA) **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:35 | PL-DERBY-19-874035 FABER x ARDEN x VAN WANROY na długie dystanse **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:40 | PL-DERBY-19-874016 – wnuk POKERFACE x wnuczka ZŁOTEJ PARY-super lotniczka **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
200
20:45 | PL-DERBY-19-874020 – linia RINGLOSE x FABER x ARDEN – szybkie konkursy **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:50 | PL-DERBY-19-874051 – syn ZŁOTEJ PARY x samica SUPER STANDARD! **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
200
20:55 | PL-DERBY-19-874038 – 100% Faber - wnuk Blue Ace X wnuk 597 **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
200
21:00 | PL-DERBY-19-874022 – UNIKAT po ASIE ROZPŁODU & wnuczce CARLA **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
320
Koniec aukcji (end of auction): 23.4.2019
[PLN]
[PLN]
20:35 | PL-DERBY-19-874015 – wnuk POKERFACE x wnuczka ZŁOTEJ PARY-super lotniczka **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
20:40 | PL-DERBY-19-874037 – 100% Faber - wnuk Blue Ace X wnuk 597 **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
180
20:45 | PL-DERBY-19-874052 – syn ZŁOTEJ PARY x samica SUPER STANDARD! **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
180
20:50 | PL-DERBY-19-874036 FABER x ARDEN x VAN WANROY na długie dystanse **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
200
20:55 | PL-DERBY-19-874039 FABER x ARDEN x JANSSEN na każdy kilometraż **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
-------
21:00 | PL-DERBY-19-874019 – linia RINGLOSE x FABER x ARDEN – szybkie konkursy **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
-------
21:05 | PL-DERBY-19-874043 – A. & W. Drapa x JANSSEN (po zinbredowanym wnuku CHAMPA) **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
200
-------
21:10 | PL-DERBY-19-874053 syn Asiorka & Laluni – A. & W. Drapa x JANSSEN – NAJLEPSZE lotniki ODDZIAŁU **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
200
21:15 | PL-DERBY-19-874047 brat/siostra NAJLEPSZEJ lotniczki ODDZIAŁU **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
-------
21:20 | PL-DERBY-19-874046 po wnuku POKERFACE x siostra NAJLEPSZEGO lotnika **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
-------
21:25 | PL-DERBY-19-874055 syn/córka NAJLEPSZEJ lotniczki OKRĘGU kat-D - A. & W. Drapa x JANSSEN – **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
180
21:30 | PL-DERBY-19-874017 - A. & W. Drapa x JANSSEN – po BALKONIKU **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
200
21:35 | PL-DERBY-19-874041 - szpak - HERMES x HENDRIX **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
320
21:40 | PL-DERBY-19-874049 – po wnuku JANSSENA 440 - inbred **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
180
21:45 | PL-DERBY-19-874021 – UNIKAT po ASIE ROZPŁODU & wnuczce CARLA **WSZYSTKIE młode po rozpłodowych**
180
360